Temizlik Hizmetleri

Aktem Grup ile Kolay Güvenilir Temizlik

Aktem Grup olarak amacımız müşterilerimizin ihtiyacına göre yapılandırdığımız, yaşam ve çalışma ortamlarında hijyen sağlayan temizlik hizmetlerinin sunulmasıdır. Ofisi bina ve iş merkezi temizliği, banka , dış cephe cam ve giydirme cephe temizliği, fabrika, depo temizliği, inşaat sonrası temizlik çalışma alanlarımızdan bazılarıdır.

Memnuniyet

Bize ulaşan müşterilerimizin bir çoğu bizden memnun kalmış yakınları aracılığı ile ulaşmaktadır.

Kalite

Sizlere bizi tavsiye edeceğiniz kalitede hizmet alacağınızı garanti ediyoruz.

Dış Cephe Temizliği

Firmamız, her türlü dış cephe cam ve cephe giydirmelerini uygun ürün ve ekipmanla, binanın yüksekliği ve konumuna göre gerektiğinde vinç, sepet veya asansör kullanarak temizlenmesi hizmetini vermektedir. Yüksekte çalışan personelimiz gerekli iş güvenliği tedbirlerine titizlikle uyarak oluşabilecek riskleri asgariye indirmektedirler.

Genel Temizlik

Firmamız tüm ofis, iş yeri ekipmanlarının, eşyaların ve aksesuarlarının temizlenmesi, mermer, parke gibi sert zeminlerin temizlenmesi, tuvalet, lavabo, fayansların ve soyunma odalarının temizlenmesi, ara bölmelerin ve, kapı camlarının silinmesi, halı zeminlerin kuru köpük uygulamalarıyla temizlenmesi gibi faaliyetleri kapsamaktadır. Temizlik hizmetlerimiz, yüzeyin tipine, yapısına, kirin cinsine göre seçilen uygun özelliklerde kimyasal malzemeler ve temizlik ekipmanları kullanılarak eğitimli ve yetkin personelimiz tarafından verilmektedir.

Endüstriel Temizlik

Firmamız endüstriyel alanların ve fabrikaların genel temizlikleri, bakımı makine sistemi ile temizlenir, çalışma ve iş ortamına hazırlanır, çalışma ortamının temizliği iş verimliliğini artırır, iş gücü kaybını önler, endüstriyel alanda faaliyet gösteren sanayi işletme sahibi ve yöneticilerine endüstriyel temizlik ekiplerimizin iş yerlerinizde expertiz çalışması yapmasını yerinde fizibilite çalışması yapmasını öneririz.

 

Endüstriyel temizlik için yeterli alt yapı ve ekipmanlara haiz olup endüstriyel temizlikte başarılı bir ekiple çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Endüstriyel temizlik için gereken ithal kimyasallar ve bu kimyasalları doğru bir şekilde kullanan profesyonel ekiplerimizle çalışmaktayız.
Endüstriyel temizlik fabrikanızın, atölyenizin, deponuzun daha verimli işleyebilmesi için düzenli yapılması gereken bir işlemdir. İlk başta ek masraf gibi görülebilecek endüstriyel temizlik, yapılan araştırmalara göre %5 ila %20 arasında verimlilik kazandırmaktadır. Düzenli yapılan temizlik hizmeti, masraftan öte size kâr sağlayacaktır.

 

  • Özellikle gıda, sağlık gibi dezenfekte alan isteyen sektörlerde gereken hijyeni uzman ekipmanlarla sağlıyoruz.
  • Zeminlerin sadece görünen kısımlarını temizlemiyoruz, daha derinlikli dezenfekte ediyoruz;
  • Kablo yollarını iş yerinizin donanımına zarar vermeden;
  • Metal aksesuarlarınızı, malzemenin dokusuna zarar vermeyecek bir şekilde;
  • Endüstriyel atıkların neden olduğu lekeleri, lekenin yapısına uygun malzemelerle;
  • Plastik üretim ekipmanlarınızı zarar vermeden temizliyoruz.