Hakkımızda

Firma Profili

Aktem Grup, başarılı geçmişiyle Bursa’nın önde gelen hizmet grupları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe lider olma vizyonu ile hareket etmektedir. Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacini gözeten Aktem Grup; Temizlik, Güvenlik, Tesis Yönetimi, Malzeme Tedariki ve Personel Destek olmak üzere beş sektörde faaliyet göstermektedir. Aktem Grup iştirakleri arasında Aktem Grup, Aktem Grup’ un ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Grup, hizmet verdiği müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. Aktem Grup, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye’deki hizmet sektörü değişiminin öncüleri arasında yer almaktadır.

Müşterilerimiz için her zaman daha iyisini ve memnuniyetlerini sağlayacak hizmetler vermektir. Türkiye’de sektörümüzde öncü olmaktır.

İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız. Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz, sonuçlarını bildiririz. Kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı devamlı geliştiririz. Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız.